Gastvrouw/Gastheer

By 24 oktober 2019Nieuws

AGE-GGK zoekt gastvrouw/gastheer. De selectie elftallen van AGE-GGK zorgen ervoor dat er meer KNVB scheidsrechters, bestuursleden en teambegeleiding van de uitspelende verenigingen op ons complex zijn weg probeert te vinden naar kleedkamers, bestuurskamers en de velden. Om deze mensen te ontvangen, te begeleiden, van een drankje te voorzien of wat uitleg te geven over de gang van zaken op onze vereniging zoeken wij:

Een aantal gastheren/gastvrouwen die in toerbeurt op de zaterdagmiddag (als er een selectie elftal speelt) aanwezig willen zijn en als eerste aanspreekpunt van onze vereniging willen fungeren. De taken neem niet veel tijd in beslag zodat er uiteraard genoeg tijd en ruimte is voor het kijken van de voetbalwedstrijden.

We zijn opzoek naar een 4 tal mensen zodat je hoogstens eens per 1-2 maanden aan de beurt bent.

Opgeven kan bij Bart Oole (bartoole@hotmail.com) of Xandra van IJperen (xvanijperen@gmail.com).