Korte update AGE-GGK

By 28 november 2020Nieuws

Beste AGE-GGK er,

Een korte update over de gang van zaken binnen onze vereniging.

Normaal gesproken heerst er in deze periode een grote bedrijvigheid op ons complex, maar door de maatregelen die de regering genomen heeft, kan er nog steeds niet worden gevoetbald. Onze jeugd mag gelukkig gewoon trainen en onderling voetballen, voor de senioren is er aangepast trainen mogelijk, maar er mag geen gebruik gemaakt worden van de kleedkamers en kantine.

Hierdoor zijn de inkomsten voor onze vereniging momenteel nihil.
Echter onze maandelijkse financiële verplichtingen gaan gewoon door, en om deze te kunnen blijven voldoen, verzoeken wij degene die zijn contributie nog niet betaald heeft of een regeling heeft getroffen, dringend om aan je financiële verplichting te voldoen of contact op te nemen met de penningmeester. Volg onderstaande link.

https://www.ageggk.nl/contributie

Laten we met zijn alle proberen onze club door deze moeilijke perioden heen te loodsen.

Zoals het er nu voorstaat zullen helaas de algemene Ledenvergadering en de nieuwjaarsreceptie niet door kunnen gaan..

Als er wijzigingen zullen plaatsvinden houden wij u natuurlijk op de hoogte, want zoals het er nu voorstaat is er grote kans dat half januari de competitie weer zal beginnen.

Verder hopen wij u gezond en wel weer spoedig op ons complex te begroeten.

We wensen onze leden en familie prettige feestdagen en een gezond 2021!

Met sportieve groet,
Bestuur AGE-GGK